یراق آلات شیشه بالکن باید بسیار با کیفیت باشد، زیرا آن را می توان جز اصلی زیبایی بخشی و تکمیل استحکام تراس شیشه ای باید دانست.

اینکه زیبایی و کیفیت یراق آلات نصب شده می تواند تا چه میزان تاثیر چشمگیری بر دوام ، طول عمر و نیز افزایش استحکام شیشه بالکن داشته باشد موضوعی کاملا واضح است.

نصب شیشه بالکن را می توان یک تحول بسیار زیبا و مفید در ساختمان دانست. نصب شیشه بالکن در طراحی داخلی و خارجی منزل بسیار تاثیر گذار است. کیفیت یراق آلات بر نتیجه نهایی محصول تاثیر بسیار زیادی دارد.

 یراق آلات شیشه بالکن

یراق آلات شیشه بالکن (فلزی – پلاستیکی)

 

استفاده از یراق آلات با کیفیت نقش بسیار مهمی در افزایش طول عمر مفید درب های شیشه ای دارد. در زمان نصب و قرار دادن قطعات شیشه ای در کنار هم برای جانمایی و اتصال از قطعات فلزی یا پلاستیکی متنوعی استفاده می شود، به این قطعات یراق آلات شیشه بالکن می گویند.

انواع شیشه بالکن برای نصب به یراق و لوازم جانبی متفاوتی نیازمند هستند. بسته به نوع انتخاب شده برای نصب شیشه باکن شما از انواع یراق فلزی یا پلاستیکی و پروفیل ها استفاده می وشد.

 یراق آلات شیشه بالکن

انواع یراق شیشه بالکن

در اصطاح به هر جزئی از شیشه بالکن به جز بدنه اصلی شیشه ای یراق آلات گفته می شود. به طور مثال تمام مواردی همچون:

  • پیچ و اتصالات
  • قفل نصب شده در بالا پایی و یا میانه بسته به نوع محصول
  • هدایت گر شیشه
  • انواع ریل مانند ریل فکی و ریل اسپایدر
  • انواع درزگیر پلاستیکی و درپوش ها
  • انواع بست ها فلزی و پلاستیکی
  • انواع متنوع پاسار و فریم ها
  • و..

همگی به عنوان یراق آلات شیشه بالکن در نظر گرفته می شوند.

 یراق آلات شیشه بالکن

طبیعتا نصب هر نوع و طرح متفاوت تراس شیشه ای نیاز به لوازم جانبی متفاوتی دارد.

البته انتخاب جنس این لوازم نیز بسیار پر اهمیت است. اینکه چه نوع یراقی را با چه کیفیتی نصب کنند در کیفیت و زیبایی محصول نهایی بسیار تاثیرگذار است.

ممکن است شما به دنبال نصب شیشه بالکن ارزان باشید، اما نباید از کیفیت ساخت قافل شوید، زیرا استفاده از قطعات با کیفیت در زیبایی و طول محصول نهایی شما بسیار تاثیرگذار است.

 یراق آلات شیشه بالکن

چرا نصب شیشه بالکن در طراحی داخلی منزل نیز تاثیرگذار است

چرا در طراحی داخلی ؟ زمانی که شما در تراس یا باکن خود از شیشه سکوریت استفاده میکنید فضای اختصاصی بسیار مفیدی را به بنای داخلی منزل خود اضافه کرده اید.

با افزایش قیمت مسکن بیشتر افراد در خانه هایی با متراژ محدود ساکن هستند. اینکه بتوانید یک فضای بیشتر در خانه داشته باشید یک امتیاز بسیار مهم  است. نصب شیشه بالکن این امتیاز را برای شما فراهم می کند.

یراق آلات باکیفیت و نصب درزگیر به همراه نصب حرفه ای و اصولی شیشه بالکن، از ورود گرد و غبار و باد و باران به داخل کاملا جلوگیری می کند. میتوانید از تراس خود به روش های گوناگونی استفاده کنید.

شما می توانید از این فضا، استفاده پیش پا افتاده مانند انباری گرفته تا یک اتاق کوچک و دنج برای کار، استراحت، بازی بچه ها و..

با گشت و گذار کوتاهی در اینترنت می توانید ایده های جذابی را مشاهده نمایید که چگونه افراد با اضافه کردن فضای تراس به خانه خود از آن استفاده های مفیدی نموده اند.