شیشه بالکن ، انتخابی برای هر چهار فصل سال- در ادامه میتوانید لیست قیمت انواع شیشه بالکن را مشاهده نمایید

قیمت شیشه بالکن بر حسب متر مربع محاسبه میگردد. میتوانید در جدول زیر قیمتها را بر حسب متر مربع و بر مبنای ضخامت شیشه مشاهده نمایید.
بالکن شیشه ای، به نظر من میتونه بهترین انتخاب برای تمام فصول باشه!
باورکنید این یکی از جذاب ترین تغییرات در منزلتان میگردد. باورکنید این یکی از جذاب ترین تغییرات در منزلتان میگردد.
نصب شیشه بالکن هیچ ارتباطی که ابعاد بالکن شما ندارد.اینکه شما تراس بزرگی داشته باشید ویا یک تراس کوچک هیچ تفاوتی در مزایای بیشماری که نصب شیشه بالکن برای شما به ارمغان می آورد ندارد. نصب شیشه سکوریت بالکن هیچ ارتباطی که ابعاد بالکن شما ندارد.اینکه شما تراس بزرگی داشته باشید ویا یک تراس کوچک هیچ تفاوتی در مزایای بیشماری که نصب شیشه بالکن برای شما به ارمغان می آورد ندارد. میتوان این موضوع را یکی از نکات قابل توجه در بازسازی خانه برشمرد.
داشتن تراس شیشه ای بسته به فضای شما میتواند مزایای بسیاری نصب آن برای شما در بر داشته باشد. با نصب شیشه بالکن یک فضای ایمن دارید.

 نصب شیشه بالکن

نصب شیشه سکوریت بالکن برای تراس کوچک

آپارتمان های فعلی معمولا باکن کوچی دارند.نصب شیشه بالکن برای این فضای کوچک میتواند یک فضای ایمن زیبا به منزل شما اضافه نماید. آپارتمان های فعلی معمولا باکن کوچی دارند.نصب شیشه بالکن برای این فضای کوچک میتواند یک فضای ایمن زیبا به منزل شما اضافه نماید.
شیشه نصب شده برای تراس شیشه ای شما از جنس شیشه سکوریت میباشد. مدت خیلی زیادی از مرسوم شدن سکوریت بجای شیشه های قدیمی میگذرد.

شیشه ایمنی سکوریت بسیار مقاوم تر از شیشه های معمولی است.

شیشه سکوریت بسیار مقاوم تر از شیشه های معمولی است. اگه علاقه
داری درمورد مزایای شیشه سکوریت بدونی از این مقاله استفاده کنید.

میتوانید شیشه را بصورت کامل از سقف تا کف نصب کنید. بسیاری نیز نصورت نیمه اقدام به نصب میکنند. نحوه نصب شیشه برای تراس شما بسته به سلیقه و خواست شما تفاوت است.

برای ایجاد یک فضای اختصاصی جدید در منزل است.

شیشه بالکن

انواع شیشه سکوریت بالکن

هر زمان که شما تصمیم بگیرید تا تراس خود را به وسیله شیشه سکوریت ایمن نمایید، کارشناسان انواع شیشه بالکن را به شما پیشنهاد می کنند. اما با وجود تفاوتهای جزئی به طور کلی میتوان آن را به دو دسته زیر تقصیم کرد.

هر نوع از این محصوا به وسیله یراق آلات متناسب با خود تولید می شود. نوع آکاردئونی به دلیل ماهیت و نوع طراحی از یراق آلات بیشتری در آن استفاده می شود به همین دلیل از قیمت بالاتری برخوردار است.

البته پیچیدگی طراحی و نسب نیز از دیگر دلایل گرانتر بودن شیشه بالکن آکاردئونی به نسبت ثابت است.

شیشه بالکن ثابت

نصب شیشه بالکن ثابت

شیشه سکوریت نصب شده بصورت ثابت نصب میگردد. در شیشه ثابت بالکن بنجره بازشو کوچکی در بعضی از مواقع چهت تهویه هوا نصب میگردد. این نوع به شیشه بالکن ارزان معروف است. اگر قصد دارید با کمترین هزینه برای خود یک فضای اختصاصی زیبا ایجاد کنید،. به این گزینه بطور جدی فکر کنید.

مزیت این نوع را هزینه نصب پایین و سرعت بالا نصب میدانند. نصب شیشه سکوریت برای بالکن موجب افزایش ضریب امنیت و آسایش به صورت چشمگیری میشود.

با نصب شیشه ثابت میتوانید با کمترین هزینه تراس شیشه ای زیبا و امنی را برای خانه خود ایجاد کنید.

البته باید این نکته را در نظر بگیری با وجود

 • سرعت بالای نصب
 • هزینه پایین

شیشه بالکن ثابت دارای ایراداتی نیز هست از حمله آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

به دلیل ثابت بودن شیشه ها به سختی می توان آنها را نظافت نمود.

 • در برخی از مدل های طراحی نوع ثابت لت های شیشه بر روی قر سوار میشوند که در صورت خودکشی شیشه پایینی امکان سقوت شیشه بالایی وجود دارد.
 • به دلیل اینکه شیشه ها در قطعات بزرگ انتخاب می شوند در صورت خودکشی یک بخش هزینه ساخت شیشه بیشتر است.

نصب شیشه سکوریت تاشو

نصب شیشه سکوریت بالکن تاشو

شیشه بالکن آکاردئونی یا تاشو بصورت لت های جدا از هم طراحی میشوند.در این مدل طراحی به صورتی است که شیشه ها درون ریل قرار میگیرند. این لت ها به نحوی طراحی شده اند تا بر روی هم دیگر قرار بگیرند.

تفاوت های بسیار بین مدل تاشو و ثابت است، از جمله این تفاوتها می توان به مواردزیر اشاره کرد:

 • مدل تاشو از قیمت بیشتر به نسبت مدل ثابت برخوردار است.
 • پیچیدگی در نصب، طراحی و تولید.
 • یراق آلات بیشتر و متفاوت
 • جمع شدن کامل وایجاد دسترسی کامل به محیط بیرو ن.
 • سهولت بسیار بیشتر در نظافت.
 • در صورت خودکشی شیشه ها به دلیل تکه تکه بودن و قرا گبری هر بخش در ریل مجزا دیگر لت ها فرو نمی ریزد.
 • شکستن یک لت و جایگزینی ان به دلیل کوچک بودن لت ها از هزینه تولید کمتری برخوردار است.

موارد اشاره شده در بالا برخی از تفاوت های این دو مدل است که بیشتر آنها را می توان به عنوان مزیت نصب شیشه سکوریت بالکن تاشو نیز در نظر گرفت.

بالکن شیشه ای در تهران

رشد چشمگیر آپارتمان نشینی در کلان شهر ها بصورت روز افزونی درحال رشد است . با بالا رفتن بهای زمین و در زمان ساخت بیشترین تلاش سازندگان خانه ها بر استفاده حداکثری از زمین در داخل بنا میباشد. اما اینکه هر خانه ای باید دارای یک تراس مناسب باشد نکته ای است که هر شخصی در زمان خرید یک خانه باید به آن توجه کند.دلایل بسیاری را میتوان برای نصب بالکن شیشه ای در تهران برای تراسهای خانه های آپارتمانی و حتی برج ها نام برد.

 • افزایش امنیت
 • جلوگیری از ورود آلودگی
 • کاهش مصرف انرژی
 • ایجاد یک فضای اختصاصی جدی
 • جلوگیری از ورود برف و باران و گردو خاک

شاید بهترین دلیل را بتوان ایجاد یک فضلی اختصاصی تمیز و بدور از آلودگی و گردو غبار دانست. امنیت نکته ای که میتواند در جایگاه خود بسیار حائز اهمیت باشد. طبیعتا با نصب بالکن شیشه ای در تهران که یک کلان شهر بسیار شلوغ است شما ضریب امنیت منزل خود را افزایش داده اید. البته با نصب این محصول علاوه بر جلوگیری از ورود باران و گردو غبار به داخل منزل، تا حد قابل قبولی از ورود آنواع آلودگی های صوتی نیز جلوگیری میکند. یکی دیگر از دلایلی که میتوان نام برد کاهش مصرف انرژی است. بله دقیقا!! اگر قبل از نصب این شیشه سکوریت ایمنی برای تراس خود اتاقی که در آن تراس بود سردترین اتاق منزل شما بوده، به دلیل اتلاف انرژی بسیار بالای دربهای شیشه ای، پس از نصب با افزایش قابل توجه دمای و حفظ انرژی گرمایی آن اتاق مواجه میشوید

بالکن شیشه ای اقساطی

بالکن شیشه ای اقساطی

به دلیل افزایش قیمتها افراد بسیاری به دنبال خرید شیشه بالکن اقساطی هستند. شرکتهای بسیاری در تهران و دیگر شهر ها اقدام به فروش شیشه باکن به صورت اقساطی نموده اند. البته شرکتهای برای ارائه این خدمات به صورت اقساطی شرایط متفاوتی را در نظر می گیرند.

در برخی از شرکتها فروش اقساطی از طریق سفته صورت می گیرد ولی بیشتر شرکتهایی که اقدام به فروش اقساطی شیشه بالکن می کنند، از جند فقره چک برای اقساط استفاده می کنند.

اجزای متفاوت در طراحی مدل آکاردئونی

نوع ریلی دارای یراق الات بسیار بیشتری به نسب نوع ثابت است. انواع ریل اسپیدار و ریل فکی در نصب این محصوا مورد استفاده قرار میگیرد.

شیشه سکورت در این مدل به صورت لتهای جداگانه طراحی می شود. نوع طراحی فریم و استفاده از پروفیل ها طبیعتا در این نوع با ثابت بسیار متفاوت خواهد بود.

قیمت بالکن شیشه ای ریلی یا آکاردئونی

به دلایل مختلفی مدل آکاردئونی از قیمت بالاتری برخوردار است، برخی از این دلایل را می توان این گونه بیان کرد:

 • طراحی مدل آکاردئونی  پیچیدگی بیشتر در طراحی
 • پیچیدگی بیشتر در نصب
 • استفاده از یراق آلات بیشتر در طراحی شیشه بالکن آکاردئونی

البته با وجو بالا تر بودن هزینه ساخت اما به دلیل مزایای بسیار زیادی که این مدل طراجی در بر دارد، بسیاری از افراد آن را انتخاب میکنند.

معایب بالکن شیشه ای

اینکه بگوییم یک محصول به هیچ عنوان دارای هیچ معایبی نیست طبیعتا غیر ممکن است .با وجود مزایای بسیاری که برای آن میتوان درنظر گرفت شاید بتوان به این موارد به عنوان معایب آن اشاره نمود.

آموزش نصب شیشه سکوریت بالکن

در زمان نصب شیشه بالکن نکات و تکنیک های متنوعی مورد استفاده قرار می گیرد. کارشناسان در زمان نصب باید به این نکته توجه داشته باشند که لبه های شیشه سکوریت بسیار حساس است و ضربه به لبه ها و گوشه شیشه موجب شکستن آن می شود.

قبل از شروع به نصب کارشناسان ابتدا محیط را بررسی می کنند و مناسب ترین پیشنهادات را به کارفرما ارائه میدهند. سپس شیشه سکوریت بر اساس ابعاد فضا طراحی و تولید می شود.

مقاله آموزش نصب شیشه سکوریت بالکن می تواند برای کسانی که به چگونگی این موضوع علاقه مند هستند بسیار مفید باشد.

همچنین تماشای فیلم زیر را به شما پیشنهاد میکنیم.

در صورت تمایل به اطلاع از جدید ترین قیمت شیشه بالکن دکمه زیر را بفشارید

 • پتینه کاری روی دیوار

پتینه کاری روی دیوار و نقاشی دیواری با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت

آوریل 1st, 2023|0 Comments

پتینه کاری روی دیوار ،یکی از تاثیرگذارترین ترین بخش های منازل که می تواند به طور کلی جذابیت و زیبایی آن را تغییر دهد. رنگ و طرح جذاب این دیوار ها می تواند تاثیر مستقیم [...]

 • شیشه بالکن ارزان

انواع شیشه بالکن

ژانویه 22nd, 2023|0 Comments

انواع شیشه بالکن را میتوان ابزاری بسیار کاربردی برای جلوگیری از نفوذ گرد و غبار ،ورود حشرات و جانوران و همچنین برف و باران به داخل فضای تراس دانست. شیشه بالکن در دو طرح متفاوت [...]

 • نمای سنگ ساختمان

نمای سنگ ساختمان

سپتامبر 18th, 2022|0 Comments

نمای سنگ ساختمان، امروزه با تنوع بسیار زیبادی طراحی می شود، به نحوی که سنگهای متفاوتی در طراحی آن به کار گرفته میشود. نمای سنگی چیست؟ یکی از متریال‌هایی که از گذشته تا کنون در [...]

 • شیشه بالکن ارزان

شیشه بالکن ارزان ایجاد یک فضای اختصاصی جدید در منزل

ژانویه 7th, 2022|0 Comments

شیشه بالکل ارزان یا بالکن شیشه ای ارزان، به نظر من میتونه بهترین انتخاب برای تمام فصول باشه! این برای شما میتونه با کمترین هزینه یک  فضای اختصاصی دلچسب رو به ارمغان بیاره. باورکنید [...]

 • دکو وود
 • سحر الضوء والسطوع في الزخرفة
 • دکووود
 • اللوني وتأثير اللون في الديكور الداخلي

9 عوامل هامة في تصميم الديكور الداخلي للمنزل

جولای 31st, 2012|6 Comments

ما هو تصميم ديكور منازل ؟للوهلة الأولى ، قد يبدو الديكور الداخلی للمنزلي بسيطًا وذوقًا. لكن هذا خطأ تماما. تحتوي هذه المنطقة على نقاط من دون شك ، من خلال ملاحظتها ومعرفتها ، بالإضافة إلى [...]