شیشه بالکن ارزان ایجاد یک فضای اختصاصی جدید در منزل

//شیشه بالکن ارزان ایجاد یک فضای اختصاصی جدید در منزل

شیشه بالکن ارزان ایجاد یک فضای اختصاصی جدید در منزل

شیشه بالکل ارزان یا بالکن شیشه ای ارزان، به نظر من میتونه بهترین انتخاب برای تمام فصول باشه! این برای شما میتونه با کمترین هزینه یک  فضای اختصاصی دلچسب رو به ارمغان بیاره.

باورکنید این یکی از جذاب ترین تغییرات در منزلتان میگردد.

نصب شیشه بالکن ارزان هیچ ارتباطی که ابعاد بالکن شما ندارد. با هر ابعادی که تراس شما دارا باشد با توجه به تنوع در طراحی و اجرا انتخاب های گوناگونی پیش روی شما خواهد بود.اینکه شما تراس بزرگی داشته باشید ویا یک تراس کوچک هیچ تفاوتی در مزایای بیشماری که نصب شیشه بالکن برای شما به ارمغان می آورد ندارد.

داشتن تراس شیشه ای بسته به فضای شما میتواند مزایای بسیاری نصب آن برای شما در بر داشته باشد. با نصب شیشه ای برای بالکن یک فضای ایمن دارید.

شیشه بالکن

شیشه بالکن برای تراس کوچک

آپارتمان های فعلی معمولا باکن کوچی دارند. نصب شیشه بالکن ارزان برای این فضای کوچک میتواند یک فضای ایمن زیبا به منزل شما اضافه نماید.

شیشه نصب شده برای تراس شیشه ای شما از جنس شیشه ایمن سکوریت میباشد. مدت خیلی زیادی از مرسوم شدن شیشه سکوریت بجای شیشه های قدیمی میگذرد.

 • شیشه سکوریت بسیار مقاوم تر از شیشه های معمولی است.
 • این محصول در ضخامت های مختلف تولید میشود.
 • در زمان نصب شیشه ای برای شما نصب خواهد شد که مختص تراس شما تولید گردیده است.
 • تحمل حرارتی و سرمایشی بسیار بالایی دارد.
 • ضربه پذیر است و به اسانی دچار شکست نمیشود.

اگر علاقمند هستید

شیشه بالکندرمورد مزایای شیشه سکوریت بدونی از این مقاله استفاده کنید.

میتوانید شیشه را بصورت کامل از سقف تا کف نصب کنید. بسیاری نیز نصورت چند تکه اقدام به نصب میکنند. نحوه نصب شیشه برای تراس شما بسته به سلیقه و خواست شما تفاوت است.

دلایل بسیاری برای چند تکه انتخاب نمودن شیشه سکوریت نصب شده وجود دارد.

شیشه سکوریت ضربه پذیر است. تحمل بسیار بالایی در برابر اصابت ضربه دارد. اما این شیشه ممکن است به یکباره دچار شکست که به آن خودکشی میگویند شود.

چرا به شما پیشنهاد میکنم از فضای بالکن یا تراس خود بهتر استفاده کنید.

از دیدگاه معماری تراس به فضای الحاق شده به آپارتمان گفته می‌شود غیر مسقف است و جز مشاعات محسوب می‌گردد در نتیجه مساحت تراس‌ها در محاسبهٔ مساحت آپارتمان‌ها دخالتی ندارد. ولی به دلیل کاهش متراژ بسیاری از خانه های امروزی و افزایش آپارتمان نشینی استفاده بهینه از این بخش از خانه مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفتهاست.

بطور کلی ایوان، تراس، بالکن فضاهای مسکونی را بالاتر از فضای بیرون قرار می‌دهند که در صورت نشستن شخص در آن بتواند به فضای حیاط ویا منظرهٔ بیرونی مسلط شود .به راحتی از زیبای‌های فضای بیرون بهرمند شود. ایجاد یک فضای اختصاصی در تراس امکانی است که میتواند مزایای بیشماری را به ارمغان آورد.

 • افزایش ضریب امنیت
 • چلوگیری از ورود گردو غبار و برف و باران
 • ایجاد یک فضای اختصاصی
 • کاهش ورود صدا
 • کاهش اتلاف انرژی

تنها بخشی از مزایای نصب این محصول شیشه ای است.

انواع تراس شیشه ای

نصب شیشه بالکن ثابت

این یک انتخاب ارزان است . ثابت بودن معایب و مزایای خاص خود را دارا میباشد.اگر شما قصد دارید تا با حداقل هزینه یک تراس شیشه ای داشته با شید . نوع ثابت  ارزان و سریع النصب برای شما انتخاب مناسبی است.

البته این شیشه ثابت بسته به سفارش شما میتواند دارای یک پنجره بازشو باشد. با وجود ایحاد پنجره بازشو هنوز هم شما صاحب یک شیشه بالکن ارزان هستید. زیرا عامل اصلی در قیمت شیشه بالکن متراژ شیشه است.

بزرگترین مزیت نصب بصورت ثابت هزینه نسبتا پایین آن است.

نصب شیشه بالکن تاشو

این محصول که بصورت تاشو و با استفاده از یراق الات استیل تولید میگردد این قابلیت را دارد که به اسان ترین شکل ممکن بصورا آکاردئونی باز و بسته شود. نام آن نیز بر اساس ظاهر و عملکرد ان تعیین شده و کاملا گویای نوع عملکرد آن است.انتخاب آن البته نمیتواند یک انتخاب ارزان باشد و با توجه به اینکه از یراق آلات و ریل استیل بیشتری باید در آن استفاده شود طبیعتا از نوع ثابت گران قیمت تر میباشد.

حتما برای شما سولات متعددی در مورد نصب شیشه بالکن به وجود آمده. میتونید سوالات مربوط به شیشه بالکن رو در این قسمت مطالعه کنید.

در این قسمت به سوالات متعدد شما پاسخ داده میشود.

شیشه بالکن ریلی

سوالات متدال در خصوص شیشه بالکن ارزان مانند:

 • آیا امکان خرید از یک شرکت در تهران و نصب در شهرستان وجود دارد؟

بله بسیاری از شرکتها خدمات خود را در سرتاسر ایران ارئه میدهند. حتی بسیاری از شرکت عقد قرارداد را نیز بصورت اینترنتی انجام میدهند و دیگر نیازی نیست برای تنظیم قرارداد به تهران مراجعه نمایید.

 • جنس شیشه بکار برده شده در تراس شیشه ای چیست؟

عموما جهت افزایش ظریب ایمنی، ضد ضربه بودن ، مقاومت در برابر تغییرات آب و هوایی. شیشه بکار برده شده در بالکن شیشه ای از جنس شیشه سکوریت انتخاب میشود. این شیشه با توجه به تقشه تراس شما بصورت سفارشی تولید میگردد.

 • بالکن شیشه ای چند مدل طراحی میشود؟

بالکن شیشه ای با توجه به نیاز و سلیقه افراد به صورتهای متفاوتی طراحی میشود. بطور کلی بصورت  شیشه ثابت (با پنجره بازشو و بدون پنجره بازشو) و یا تاشو طراحی میشود. به نوع تاشو آن آکاردئونی میگویند.

 • ابعاد معمول شیشه های نصب شده چقدر است؟

محدودیت خاصی در تولید شیشه سکوریت وجود ندارد. پس از بازدید کارشناسان از محیط شما پیشنهادات متناسب با محیط شمارا ارائه خواهند داد و بر اساس طرح مورد نظر شما ابعاد شیشه بالکن متناسب با فضا شما در نظر گرفته و تولید میشود.

 • آیا شیشه بالکن ارزان از ایمنی کافی برخوردار است؟

بله شما با خیال آسوده میتوانید از این محصول استفاده نمایید. شبشه بالکن ارزان نصب شده در تمامی انواع با توجه به اینکه در آن از شیشه سکوریت که یک محصول ایمنی است استفاده میشود از امنیت کافی برخورداراست.البته این شیشه در ضخامت های گوناگونی تولید میگردد. کیفیت ساخت و میزان ضخامت شیشه در افزایش ایمنی تاثیرگذار است.

بله انواع متفاوت یراق آلات برای نصب هر نوع تراس شیشه ای مورد استفاده قرار می گیرد. یراق آلات بسته به نوع و کیفیت ساخت تاثیر متفاوتی بر هزینه نهایی خواهد داشت

و پاسخ بسیاری سوالات دیگر را خواهید یافت

شیشه بالکن ارزان

شیشه بالکن اقساطی

اگر مصمم به نصب این محصول فوق العاده در تراس خود هستید بهتر است درنگ نکنید. به دلیل افزایش قیمت ها در سالهای اخیر بسیاری از شرکتها خدمات خود را به صورت اقساطی ارائه میدهند. شما میتوانید با کمترین هزینه این خدمات را دریافت نمایید، برخی از شرکتها در تهران و برخی از شهرستان ها اقدام به تصب بصورت اقساطی نموده اند. البته شایان ذکر است که شرایط و نحوه اقساط در هر شرکت متفاوت است. میزان سود و افزایش هزینه نیز طبیعتا بر اساس اینکه چه نوع را انتخاب مینمایید متفاوت خواهد بود.برخی از شرکت ها برای اقساط از شما سفته دریافت مینمایند. البته قالبا بیشتر شرکتهایی که اقدام به فروش اقساطی مینمایند اقساط تعیین شده را در قالب چند وجه چک دریافت مینمایند.

شاید برای شما این سوال به وجود آمده باشد. درصورت خرید اقساطی آیا محصول بیکیفیتی را دریافت مینماییم؟ در پاسخ به این پرسش باید عرض نماییم که محصول تولید شده دارای کیفیت ثابتی است و به هیچ عنوان تفاوتی در خرید نقدی یا خرید اقساطی در کیفیت محصول نهایی نخواهد بود.بالکن شیشه ای اقساطی

پتینه کاری روی دیوار و نقاشی دیواری با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت

پتینه کاری روی دیوار ،یکی از تاثیرگذارترین ترین بخش های [...]

Load More Posts
شیشه بالکن اقساطی
توسط |2023-04-04T00:25:25+00:00ژانویه 7th, 2022|دکوراسیون خارجی دسته بندی ها|برچسب ها: |بدون ديدگاه

در باره نویسنده :

ثبت ديدگاه

This Is A Custom Widget

This Sliding Bar can be switched on or off in theme options, and can take any widget you throw at it or even fill it with your custom HTML Code. Its perfect for grabbing the attention of your viewers. Choose between 1, 2, 3 or 4 columns, set the background color, widget divider color, activate transparency, a top border or fully disable it on desktop and mobile.

This Is A Custom Widget

This Sliding Bar can be switched on or off in theme options, and can take any widget you throw at it or even fill it with your custom HTML Code. Its perfect for grabbing the attention of your viewers. Choose between 1, 2, 3 or 4 columns, set the background color, widget divider color, activate transparency, a top border or fully disable it on desktop and mobile.