شما در زمان بازساری منزل خود انتخابهای متفاوتی را پیش روی خود دارید.

نکات گوناگونی در بازطراحی منازل باید مد نظر شما باشد.

بازسازی منزل یک انتخاب هوشمندانه برای طراحی محیط زندگی شما مطابق با سلیقه تان است.بازسازی منزل میتواند اتنخابی در حد تغییر رنگ کاغذ دیوراری و مرمت دیوار و تغیر اسباب اثاییه منزل شما باشد. اما بسیاری تحول بیشتری را خواستار هستند. مثلا با نصب شیشه حمام نصب پارکت و لمینت ویا با نصب شیشه بالکن یک خانه کاملا جدید داشته باشید.

  بازسازی خانه در تهران
  بازسازی منازل

  اطلاعاتی را که نیاز دارید دریافت کنید
  
  

  • اشنایی کلی با مراحل گوناگون بازسازی منزل خود مستلزم بدست آوردن شناخت کلیدر خصوص مسائل گوناگون است

  پیش از هرچیز باید بدانید کدام سبک دکوراسیون به سلیقه شخصی شما نزدیک تر است

  •  دکوراسیون سنتی
  • دکوراسیون کلاسیک
  • دکوراسیون مدرن
  • دکوراسیون سبک لاکچری

  مزایای بسیاری که بازسازی و باز طراحی منزل شما خواهد داشت

  طراحی دکوراسیون داخلی چه اهمیتی دارد؟

  طراحی دکوراسیون منزل به معنی:
  “هماهنگ‌سازی از پیش طراحی شده برای زیباتر دیده شدن رنگ‌ها، اثاثیه و سایر اشیاء موجود در یک اتاق یا ساختمان به شکل هنرمندانه ” است.
  به این موضوع باید به چشم یک هنر نگریست. هنری که استاندارد ها و اصول وریزه کاری های مختص خود را دارا میباشد. باید به این هنر به شکل کاملا تخصصی پرداخت. طراحی دکوراسیئن داخلی مانند دیگر شاخه های هنری بر اساس مد و دوره های زمانی گوناگون دستخوش تغییرات بسیاری گردیده است. البته بطور کلی سلیقه شخصی مهم ترین عامل در تغییرات دکوراسیون داخلی میباشد.

  اگر می خواهید به خانه خود روح تازه ای بدهید، بازسازی و نوسازی خانه می تواند راه بسیار خوبی برای انجام آن باشد. با این حال، مهم است که قبل از شروع چنین پروژه ای، هزینه های مربوط به آن را درک کنید. هزینه بازسازی خانه می تواند بسته به عوامل مختلفی از جمله اندازه خانه، میزان کاری که می خواهید انجام شود و موادی که برای استفاده انتخاب می کنید، بسیار متفاوت باشد.

  یکی از گران ترین هزینه های بازسازی خانه بدون شک بازسازی کامل است. این شامل خراب کردن و بازسازی بخش‌های قابل توجهی از خانه شما می‌شود و به راحتی می‌تواند صدها هزار دلار برسد. با این حال، اگر مایل به کار در اطراف ساختار موجود خود هستید، اغلب می توانید با کسری از هزینه به اثر مشابهی دست پیدا کنید.

  یکی دیگر از عوامل مهم در هزینه بازسازی خانه، مصالحی است که برای استفاده انتخاب می کنید. روکش های سطح بالا مانند میزهای مرمری، کابینت های سفارشی و لوازم خانگی پیشرفته می توانند به سرعت هزینه پروژه شما را افزایش دهند. با این حال، گزینه‌های مقرون‌به‌صرفه‌تری وجود دارد که همچنان می‌توانند ظاهری تازه به خانه شما ببخشند.

  در نهایت، هزینه پروژه بازسازی خانه شما به عوامل مختلفی بستگی دارد و مهم است که با یک پیمانکار معتبر کار کنید که می تواند به شما در درک گزینه های خود و تصمیم گیری آگاهانه در مورد بهترین راه برای رسیدن به اهدافتان کمک کند. با این حال، با رویکرد صحیح، نوسازی خانه می تواند راه بسیار خوبی برای دادن زندگی جدید به خانه شما و افزایش ارزش آن برای سال های آینده باشد.

  مبلمان و انواع میز

  میز و مبلمان

  Learn more

  اتاق خواب

  اتاق خواب

  Learn more

  آشپزخانه

  آشپزخانه

  Learn more

  حمام و سرویس بهداشتی

  حمام و سرویس بهداشتی

  Learn more

  تراس و شیشه بالکن

  Learn more

  پارکت و لمینت

  پارکت و لمینت

  Learn more

  قبل از هرچیز نیاز سنجی کنید تا ببینید دقیقاچه چیزی میخواهید
  
  

  نیاز سنجی به این معنی هستش که چه امکاناتی رو میخواین و اون رو بر اساس بودجه ای که دارید برنامه ریزی کنید

  نمونه های بازسازی منازل
  
  

  راه حل

  برای بازسازی منزلتون باید از کارشناس های کار بلد کمک بگیرید

  اینکه با چه ابزار هایی بتونید به خواستتون برسید خیلی مهمه

  گاهی اوقات یک انخاب درست میتونه به شما سود بسیاری برسونه

  • به نظر من دیدن نمونه منزل های بازسازی شده و بودجه ای که برای این منظور مصرف شده میتونه به شما تو انتخاب صحیح کمک زیادی بکنه

  • شناخت صحیح از خواسته ها و پرهیز از افراط گرایی

  چگونه کار میکند

  آخرین اخبار