انواع شیشه بالکن را میتوان ابزاری بسیار کاربردی برای جلوگیری از نفوذ گرد و غبار ،ورود حشرات و جانوران و همچنین برف و باران به داخل فضای تراس دانست.

شیشه بالکن در دو طرح متفاوت تولید می شود:

یکی از نقاط قوت داشتن بالکن شیشه ای را میتوان این موضوع دانست. جنس اصلی یا متریال اصلی آن شیشه سکوریت است. این محصول ایمنی با وجود داشتن استحکام بسیار بالا به دلیل ماهیت شیشه ای خود مانعی جهت ورود نور خورشید به داخل نخواهد بود.

شیشه بالکن در دو نوع ثابت و متحرکت تولید میشودکه در این مجال قصد داریم برای شما کاربرد ها تفاوت ها و مزایا و معایب هر یک را شرح دهیم.

کدام نوع شیشه بالکن را انتخاب نماییم

ممکن است شما صرفا به دنبال نصب شیشه بالکن ارزان باشید. همین موضوع موجب گردد که شما دقت کافی جهت نصب مناسب ترین گزینه را برای تراس خود نداشته باشید. در اینجا نظرات کارشناسی کارشناسان میتواند برای شما راه گشا باشد. اینکه شما کدام مدل ار شیشه بالکن را برای تراس خود انتخاب نمایید به موقعیت تراس شما،ابعاد کاربری، سلیقه ی شخصی و میزان بودجه ای که درنظر گرفته اید ارتباط مستقیم دارد.طبیعتا ساخت تراس شیشه ای تاشو به دلیل استفاده از ریل و یراق آلات استیل بیشتر هزینه بیشتری را دربر میگیرد.

انتخاب مدل بالکن شیشه ای به موقعیت بالکن و تراس، میزان بودجه ی کارفرما و سلیقه ی شخصی بستگی دارد.ساخت بالکن شیشه ای متحرک نسبت به نوع ثابت به دلیل استفاده از یراق آلات بیشتر ، شامل هزینه ی بالاتری می شود.

 

مدل شیشه بالکن ثابت

شیشه بالکن ثابت را مقرون به صرفه ترین نوع میتوان دانست. البته این مدل مزایای و معایب خاص خود را دارد.

ممکن است شما در زمان اقدام به نصب، بیسن شیشه بالکن ثابت و تاشو دچار تردید شوید. شما میتوانید با درنطر گرفتن معایب و مزایا هریک بهترین انتخاب را نصبت یه فضا و نیازهایتان نمایید. البته میزان بودجه درنظر گرفته شده برای این موضوع را میتوان مهمترین عامل در انتخاب دانست. ممکن است سوالات متفاوتی ذهن شما را به خود مشغول نموده باشد. میتوانید برخی از سوالاتی که برای دیگر مشتریان به وجو  آمده است را در مطلب سوالات متداول در خصوص شیشه بالکن مطالعه نمایید. و همچنین سوالات خود را در این بخش بپرسید. کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان به آنها پاسخ خواهند داد.

شیشه بالکن ثابت

ثابت بودن شیشه چه معایب و مزایایی دارد؟

شما با نصب شیشه بالکن مدل ثابت نیز بیشترین مزایای بسیاری  را به دست خواهید آورد مانند:

  • جلوگیری از ورود گرد و غبار
  • جلوگیری از ورود حشرات و حیوانات
  • افزایش ضریب ایمنی
  • حفظ دمای محیطی
  • چلوگیری از ورود باد و باران و برف
  • ایجاد یک فضای اختصاصی
  • و…

شاید بتوان مهم ترین عیب این مدل را این موضوع دانست که به دلیل ثابت بودن شیشه ها شما در دسترسی به فضای بیرون دچار محدودیت خواهید بود.

البته شیشه بالکن ثابت را معمولا با یک پنجره بازشو کوچک تولید مینمایند.اگر پایین بودن قیمت شیشه بالکن برای شما بیشترین اهمیت را دارد شیشه بالکن ثابت بهتربن انتخاب خواهد بود. یراق آلات شیشه بالکن تاثیر بسازیی در هزینه نهایی شما خواهد داشت و در این نوع از یراق آلات کمتری استفاده می شود.

نصب مدل بالکن شیشه ای تاشو

نصب شیشه سکوریت برای بالکن مطمئنا یکی از انتخاب هایی است که شما بعد از انجام آن حتما به این موضوع فکر خواهید کرد، چرا زودتر از این به فکر نصب نبوده اید. شیشه بالکن تاشو به دلیل اینکه یراق آلات بیشتری را برای نصب نیاز دارد، همچنین پیچیدگی و زمان بیشتری باید برای نصب آن صرف شود، هزینه بیشتری را برای شما رقم خواهد زد.

خوب است بدانید که با نصب مدل تاشو میتوانید در کسری از ثانیه شیشه ها را کنار بزنید. تمامی لت ها روی هم قرار میگیرد و به آسانی به فضای بیرون دسترسی خواهید داشت.

بالکن شیشه ای اقساطی

آیا میتوان انواع شیشه بالکن را به صورت اقساطی تهیه کرد؟

برخی از شرکتها طرح شیشه بالکن اقساطی را برای مشتریان خود ارائه میدهند. شما می توانید با توجه به شرایطی که هر شرکت برای ارائه خدمات اقساطی خود ارائه نموده است اقدام به تهیه این محصول نمایید.